QSL-G1/4-12 QSL-G1/4-12-20 QSL-G3/8-8 QSL-G3/8-8-50 Festo QSL Serie Insteek L-fitting
Productdetails:
Plaats van herkomst: Duitsland, China
Merknaam: Festo, AIRWOLF or OEM
Modelnummer: QSL-G1/4-12, QSL-G1/4-12-20, QSL-G3/8-8, QSL-G3/8-8-50
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: 0-1USD
Verpakking Details: Dozen, dozen, pallets, plastic zakken
Levertijd: 1-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T,Western Union,Paypal
Levering vermogen: 5000 stuks per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal slangafdichting: NBR Bedrijfsdruk: -0,95~14bar(Water: max. 0,6 MPa bij max. 50°C)
Werktemperatuurbereik: -10~+80℃ Pneumatische verbinding, haven 1: G1/4, G3/8
Pneumatische verbinding, haven 2: Buitendiameter slang: 8 mm, 12 mm Werkend medium: Perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:-:-], water (vloeistof, ijsvrij)
Markeren:
Festo QSL L-vormige insteekinstallatie
Pneumatische buis L-vormige aansluiting
Pneumatische installaties van de QSL-serie G1/4
De Festo QSL-fitting is gebouwd om betrouwbare prestaties te leveren in veeleisende industriële omgevingen en beschikt over een duurzame constructie met een behuizing van robuust PBT-kunststof en kritische componenten zoals de bevestigingsklauw van hooggelegeerd staal. Dit zorgt voor een veilige, trillingsbestendige grip op de slang zonder schade aan het oppervlak te veroorzaken. De fitting behoudt stabiele prestaties met een brede werkdruk tot 14 bar en een temperatuurbereik van -10°C tot +80°C, ondersteund door NBR-afdichtingen voor lekvrije verbindingen. Dit robuuste ontwerp garandeert betrouwbaarheid op lange termijn en minimaal onderhoud voor continu gebruik in geautomatiseerde machines en industriële automatiseringssystemen.
Bestelcodes:
Artikelcode Poortverbinding1 Poortverbinding2 Onderdeelnr. Verpakkingshoeveelheid
QSL-G1/4-12 Buitendraad G1/4 Buitendiameter slang: 12 mm 186351 10
QSL-G1/4-12-20 Buitendraad G1/4 Buitendiameter slang: 12 mm 132054 20
QSL-G3/8-8 Buitendraad G3/8 Buitendiameter slang: 8 mm 186121 10
QSL-G3/8-8-50 Buitendraad G3/8 Buitendiameter slang: 8 mm 132055 50
Gegevensblad:
Algemene technische gegevens – Metrische en G-buitendraad
Ontwerp Push-pull-principe
Montagepositie optioneel
Type afdichting op schroefplug Afdichtingsring
Nominaal koppel 1,2 Nm 5,4 Nm 9 Nm 15,5 Nm 26 Nm 20 Nm
Tolerantie voor nominaal aanhaalmoment ± 20%
Nominale maat 1,8 ... 2,4 mm 2,6 ... 6 mm 3,1 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,4 ... 13 mm 20 mm
Slanginvoerdiepte 1) 14,9 ... 17 mm 14,9 ... 20,7 mm 17 ... 23,4 mm 18,1 ... 24,8 mm 23,3 ... 24,8 mm 27,54 mm
Productgewicht 8 ... 13 gram 7,7 ... 31 gram 13 ... 48 gram 20 ... 97 gram 33 ... 158 gram 91,2 gram
Algemene technische gegevens – Mannelijke R-draad
Ontwerp Push-pull-principe
Montagepositie optioneel
Type afdichting op schroefplug Coating
Nominale maat 2,4 ... 6 mm 2,8 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,3 ... 13 mm
Slanginvoerdiepte ¹) 11,6 ... 20,7 mm 11,9 ... 23,4 mm 17 ... 24,8 mm 20,2 ... 24,8 mm
Algemene technische gegevens – Vrouwelijke G-draad
Nominale maat 2,8 ... 7 mm 3 ... 11 mm 5 ... 11 mm 11 ... 15 mm
Algemene technische gegevens – Insteekhuls
Pneumatische aansluiting, poort 1 Insteekhuls Ø 4 mm Insteekhuls Ø 6 mm Insteekhuls Ø 8 mm Insteekhuls Ø 10 mm Insteekhuls Ø 12 mm Insteekhuls Ø 16 mm
Nominale maat 2,5 mm 2,3 ... 4 mm 2,3 ... 6 mm 3,8 ... 7,5 mm 3,7 ... 9 mm 7,8 ... 11 mm
Pneumatische aansluiting, poort 1 Voor buizen met een buitendiameter van 4 mm Voor buizen met een buitendiameter van 6 mm Voor buizen met een buitendiameter van 8 mm Voor buizen met een buitendiameter van 10 mm Voor buizen met een buitendiameter van 12 mm Voor buizen met een buitendiameter van 16 mm
Nominale maat 2,8 mm 2,8...4,3 mm 2,8...7 mm 4,3...9 mm 6,2...11 mm 13 mm
Pneumatische aansluiting, poort 2 Voor buizen met een buitendiameter van 4 mm Voor buizen met een buitendiameter van 6 mm Voor buizen met een buitendiameter van 8 mm Voor buizen met een buitendiameter van 10 mm Voor buizen met een buitendiameter van 12 mm Voor buizen met een buitendiameter van 16 mm Voor buizen met een buitendiameter van 22 mm
Slanginvoerdiepte 1) 14,9 mm 17 mm 18,2 mm 20,7 mm 23,3 mm 24,8 mm 27,54 mm
Bedrijfs- en omgevingsomstandigheden:
Bedrijfsdruk volledig temperatuurbereik -0,95 ... 6 bar
Temperatuurafhankelijke werkdruk -0,95 ... 14 bar
Opmerking over de bedrijfsdruk Water: maximaal. 0,6 MPa bij max. 50°C
Bedrijfsmedium Perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
Water (vloeibaar, ijsvrij)
Opmerking over bedrijfs- en stuurmedium Gesmeerde werking mogelijk
Water: G-schroefdraad alleen mogelijk met afdichtring type OL als extra accessoire
Omgevingstemperatuur -10 ... 80°C