| Modelnummer: | QSL-3/8-6, QSL-3/8-8, QSL-3/8-8-50, QSL-3/8-10, QSL-3/8-10-20 |
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
|---|---|
| Prijs: | 0-1USD |
| Verpakking Details: | Dozen, dozen, pallets, plastic zakken |
| Levertijd: | 1-7 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen: | 5000 stuks per week |
|---|---|---|---|
| Materiaal slangafdichting: | NBR | Bedrijfsdruk: | -0,95~14bar(Water: max. 0,6 MPa bij max. 50°C) |
| Werktemperatuurbereik: | -10~+80℃ | Pneumatische verbinding, haven 1: | R3/8 |
| Pneumatische verbinding, haven 2: | Buitendiameter slang: 6 mm, 8 mm, 10 mm | Werkend medium: | Perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:-:-], water (vloeistof, ijsvrij) |
| Postcode | Portverbinding1 | Portverbinding2 | Deel nr. | Verpakkingshoeveelheid |
| QSL-3/8-6 | Vleesdraad R3/8 | Buizen OD: 6 mm | 190660 | 10 |
| QSL-3/8-8 | Vleesdraad R3/8 | Buizen OD: 8 mm | 153050 | 10 |
| QSL-3/8-8-50 | Vleesdraad R3/8 | Buizen OD: 8 mm | 130735 | 50 |
| QSL-3/8-10 | Vleesdraad R3/8 | Buizen OD: 10 mm | 153052 | 10 |
| QSL-3/8-10-20 | Vleesdraad R3/8 | Buizen OD: 10 mm | 130736 | 20 |
| Algemene technische gegevens Metrische en G-mannelijke draad | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ontwerp | Stok-trek principe | |||||
| Montagepositie | niet-verplichte | |||||
| Tipe afdichting op de gescreefde stekker | Verzegelring | |||||
| Nominaal koppel | 1.2 Nm | 5.4 Nm | 9 Nm | 15.5 Nm | 26 Nm | 20 Nm |
| Tolerantie voor nominaal trekmoment | ± 20% | |||||
| Nominale omvang | 1.8... 2,4 mm | 2.6... 6 mm | 3.1... 8,5 mm | 4.2... 11 mm | 6.4... 13 mm | 20 mm |
| Diepte van het inbrengen van de buizen 1) | 14.9... 17 mm | 14.9... 20,7 mm | 17... 23,4 mm | 18.1... 24,8 mm | 23.3... 24,8 mm | 27.54 mm |
| Algemene technische gegevens R-draad van mannetjes | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tipe afdichting op de gescreefde stekker | Verpakkingen | |||
| Nominale omvang | 2.4... 6 mm | 2.8... 8,5 mm | 4.2... 11 mm | 6.3... 13 mm |
| Diepte van het inbrengen van de buizen 1) | 11.6... 20,7 mm | 11.9... 23,4 mm | 17... 24,8 mm | 20.2... 24,8 mm |
| Algemene technische gegevens G-draad van vrouwelijke oorsprong | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nominale omvang | 2.8... 7 mm | 3... 11 mm | 5... 11 mm | 11... 15 mm |
| Algemene technische gegevens | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pneumatische aansluiting, poort 1 | Indrukkerslee Ø 4 mm | Indrukkende mouw Ø 6 mm | Installingshoesje Ø 8 mm | Indrukkende mouw Ø 10 mm | Indrukkende mouw Ø 12 mm | Installingshuls Ø 16 mm |
| Nominale omvang | 2.5 mm | 2.3... 4 mm | 2.3... 6 mm | 3.8... 7,5 mm | 3.7... 9 mm | 7.8... 11 mm |
| Pneumatische aansluiting, poort 1 | voor buizen met een buitendiameter van 4 mm | voor buizen met een buitendiameter van 6 mm | voor buizen met een buitendiameter van 8 mm | voor buizen met een buitendiameter van 10 mm | voor buizen met een buitendiameter van 12 mm | voor buizen met een buitendiameter van 16 mm |
| Nominale omvang | 2.8mm | 2.8- Wat is er?4.3 mm | 2.8...7 mm | 4.3...9 mm | 6.2...11 mm | 13 mm |
| Pneumatische aansluiting, poort 2 | voor buizen met een buitendiameter van 4 mm | voor buizen met een buitendiameter van 6 mm | voor buizen met een buitendiameter van 8 mm | voor buizen met een buitendiameter van 10 mm | voor buizen met een buitendiameter van 12 mm | voor buizen met een buitendiameter van 16 mm | voor buizen met een buitendiameter van 22 mm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diepte van het inbrengen van de buizen 1) | 14.9 mm | 17 mm | 18.2 mm | 20.7 mm | 23.3 mm | 24.8 mm | 27.54 mm |
| Werkdruk in het volledige temperatuurbereik | - 0,95... 6 bar |
|---|---|
| Temperatuur-afhankelijke werkdruk | -0,95... 14 bar |
| Opmerking over de werkdruk | Water: max. 0,6 MPa bij max. 50°C |
| Werkmedium | Gecomprimeerde lucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:-:-] Water (vloeistof, ijsvrij) |
| Omgevingstemperatuur | -10... 80°C |
| Corrosiebestendigheidsklasse CRC 1) | 1 - lage corrosie-spanning |
| Maritieme classificatie | Zie certificaat |
1) Meer informatie: www.festo.com/x/topic/kbk
| Materiële behuizing | Anodisatialuminium, Messing, vernield, PBT |
| Materiaal loslaatring | POM |
| Kleur van de loslaatring | Blauw |
| Materiaal voor het afdichten van buizen | NBR |
| Materiële buisclampcomponent | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Toelichting op de materialen | RoHS-conform |
| Materiaal noten | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal holle bouten | met een breedte van niet meer dan 50 mm |