QSL-1/2-12 QSL-1/2-12-20 QSL-1/2-10-50 QSL-1/2-16 QSL-1/2-16-20 Festo QSL Serie Insteek L-fitting
Productdetails:
Plaats van herkomst: Duitsland, China
Merknaam: Festo, AIRWOLF or OEM
Modelnummer: QSL-1/2-12, QSL-1/2-12-20, QSL-1/2-10-50, QSL-1/2-16, QSL-1/2-16-20
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: 0-1USD
Verpakking Details: Dozen, dozen, pallets, plastic zakken
Levertijd: 1-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T,Western Union,Paypal
Levering vermogen: 5000 stuks per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal slangafdichting: NBR Bedrijfsdruk: -0,95~14bar(Water: max. 0,6 MPa bij max. 50°C)
Werktemperatuurbereik: -10~+80℃ Pneumatische verbinding, haven 1: R1/2
Pneumatische verbinding, haven 2: Buitendiameter slang: 10 mm, 12 mm, 16 mm Werkend medium: Perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:-:-], water (vloeistof, ijsvrij)
Markeren:
Festo QSL L-vormige pneumatische installatie
Inpuitbuizen met garantie
Pneumatische L-vormige connectoren QSL-serie
QSL-1/2-12 QSL-1/2-12-20 QSL-1/2-10-50 QSL-1/2-16 QSL-1/2-16-20 Festo QSL Series Push-in L-Fitting
Bestelcodes:
Postcode Portverbinding1 Portverbinding2 Deel nr. Verpakkingshoeveelheid
QSL-1/2-12 Mannelijke draad R1/2 Buizen OD: 12 mm 153054 1
QSL-1/2-12-20 Mannelijke draad R1/2 Buizen OD: 12 mm 130738 20