Festo QSL-G1/4-8 QSL-G1/4-8-50 QSL-G1/4-10 QSL-G1/4-10-50 QSL-serie L-kussing
Productdetails:
Plaats van herkomst: Duitsland, China
Merknaam: Festo, AIRWOLF or OEM
Modelnummer: QSL-G1/4-8, QSL-G1/4-8-50, QSL-G1/4-10, QSL-G1/4-10-50
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: 0-1USD
Verpakking Details: Dozen, dozen, pallets, plastic zakken
Levertijd: 1-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T,Western Union,Paypal
Levering vermogen: 5000 stuks per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal slangafdichting: NBR Bedrijfsdruk: -0,95~14bar(Water: max. 0,6 MPa bij max. 50°C)
Werktemperatuurbereik: -10~+80℃ Pneumatische verbinding, haven 1: G1/4
Pneumatische verbinding, haven 2: Buitendiameter slang: 8 mm, 10 mm Werkend medium: Perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:-:-], water (vloeistof, ijsvrij)
Markeren:
Festo QSL L-vormige insteekinstallatie
pneumatische buisinstallatie met garantie
QSL serie L-vormige aansluiting
Bestelcodes:
Postcode Portverbinding1 Portverbinding2 Deel nr. Verpakkingshoeveelheid
QSL-G1/4-8 Mannelijke draad G1/4 Buizen OD: 8 mm 186120 10
QSL-G1/4-8-50 Mannelijke draad G1/4 Buizen OD: 8 mm 132052 50
QSL-G1/4-10 Mannelijke draad G1/4 Buizen OD: 10 mm 186122 10
QSL-G1/4-10-50 Mannelijke draad G1/4 Buizen OD: 10 mm 132053 50
Gegevensblad:
Algemene technische gegevens Metrische en G-mannelijke draad
Ontwerp Stok-trek principe
Montagepositie niet-verplichte
Tipe afdichting op de gescreefde stekker Verzegelring
Nominaal koppel 1.2 Nm 5.4 Nm 9 Nm 15.5 Nm 26 Nm 20 Nm
Tolerantie voor nominaal trekmoment ± 20%
Nominale omvang 1.8... 2,4 mm 2.6... 6 mm 3.1... 8,5 mm 4.2... 11 mm 6.4... 13 mm 20 mm
Diepte van het inbrengen van de buizen 1) 14.9... 17 mm 14.9... 20,7 mm 17... 23,4 mm 18.1... 24,8 mm 23.3... 24,8 mm 27.54 mm
Gewicht van het product 8... 13 g 7.7... 31 g 13... 48 g 20... 97 g 33... 158 g 91.2 g
Algemene technische gegevens R-draad van mannetjes
Ontwerp Stok-trek principe
Montagepositie niet-verplichte
Tipe afdichting op de gescreefde stekker Verpakkingen
Nominale omvang 2.4... 6 mm 2.8... 8,5 mm 4.2... 11 mm 6.3... 13 mm
Diepte van het inbrengen van de buizen 1) 11.6... 20,7 mm 11.9... 23,4 mm 17... 24,8 mm 20.2... 24,8 mm
Algemene technische gegevens G-draad van vrouwelijke oorsprong
Nominale omvang 2.8... 7 mm 3... 11 mm 5... 11 mm 11... 15 mm
Algemene technische gegevens
Pneumatische aansluiting, poort 1 Indrukkerslee Ø 4 mm Indrukkende mouw Ø 6 mm Installingshoesje Ø 8 mm Indrukkende mouw Ø 10 mm Indrukkende mouw Ø 12 mm Installingshuls Ø 16 mm
Nominale omvang 2.5 mm 2.3... 4 mm 2.3... 6 mm 3.8... 7,5 mm 3.7... 9 mm 7.8... 11 mm
Pneumatische aansluiting, poort 1 voor buizen met een buitendiameter van 4 mm voor buizen met een buitendiameter van 6 mm voor buizen met een buitendiameter van 8 mm voor buizen met een buitendiameter van 10 mm voor buizen met een buitendiameter van 12 mm voor buizen met een buitendiameter van 16 mm
Nominale omvang 2.8mm 2.8- Wat is er?4.3 mm 2.8...7 mm 4.3...9 mm 6.2...11 mm 13 mm
Pneumatische aansluiting, poort 2 voor buizen met een buitendiameter van 4 mm voor buizen met een buitendiameter van 6 mm voor buizen met een buitendiameter van 8 mm voor buizen met een buitendiameter van 10 mm voor buizen met een buitendiameter van 12 mm voor buizen met een buitendiameter van 16 mm voor buizen met een buitendiameter van 22 mm
Diepte van het inbrengen van de buizen 1) 14.9 mm 17 mm 18.2 mm 20.7 mm 23.3 mm 24.8 mm 27.54 mm
Bedienings- en omgevingsomstandigheden:
Werkdruk in het volledige temperatuurbereik - 0,95... 6 bar
Temperatuur-afhankelijke werkdruk -0,95... 14 bar
Opmerking over de werkdruk Water: max. 0,6 MPa bij max. 50°C
Werkmedium Gecomprimeerde lucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
Water (vloeistof, ijsvrij)
Opmerking betreffende het exploitatie- en pilootmedium Gesmeerde werking mogelijk
Water: G-draad alleen mogelijk met een afdichtingsring van het type OL als aanvullend accessoire
Omgevingstemperatuur -10... 80°C
Corrosiebestendigheidsklasse CRC 1) 1 - lage corrosie-spanning
Maritieme classificatie Zie certificaat
1) Meer informatie: www.festo.com/x/topic/kbk
Materiaal:
Materiële behuizing Anodisatialuminium, Messing, vernield, PBT
Materiaal loslaatring POM
Kleur van de loslaatring Blauw
Materiaal voor het afdichten van buizen NBR
Materiële buisclampcomponent met een breedte van niet meer dan 50 mm
Toelichting op de materialen RoHS-conform
Materiaal noten met een breedte van niet meer dan 50 mm
Materiaal holle bouten met een breedte van niet meer dan 50 mm
Afmetingen:
Ons bedrijf:
Airwolf Automation is een wereldberoemd supply chain management bedrijf.
Levering:
1Als de producten in voorraad zijn, sturen we ze zo snel mogelijk na betaling.
3We kunnen het ook op je bezorgrekening sturen.
V&A:
1V: Biedt u garantie voor de goederen?
A: Ja, we bieden garantie voor alle goederen van ons.
2. V: Kunnen we de beste technologische ondersteuning bieden?
3V: Is het het beste om goederen op voorraad te houden of alleen te verhandelen?