Festo QSL-1/4-10 QSL-1/4-10-50 QSL-1/4-12 QSL-1/4-12-20 QSL-serie L-push-in fitting
Productdetails:
Plaats van herkomst: Duitsland, China
Merknaam: Festo, AIRWOLF or OEM
Modelnummer: QSL-1/4-10, QSL-1/4-10-50, QSL-1/4-12, QSL-1/4-12-20
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: 0-1USD
Verpakking Details: Dozen, dozen, pallets, plastic zakken
Levertijd: 1-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T,Western Union,Paypal
Levering vermogen: 5000 stuks per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal slangafdichting: NBR Bedrijfsdruk: -0,95~14bar(Water: max. 0,6 MPa bij max. 50°C)
Werktemperatuurbereik: -10~+80℃ Pneumatische verbinding, haven 1: R1/4
Pneumatische verbinding, haven 2: Buitendiameter slang: 10 mm, 12 mm Werkend medium: Perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:-:-], water (vloeistof, ijsvrij)
Markeren:
Festo QSL L-vormige insteekinstallatie
Pneumatische buis L-vormige aansluiting
Pneumatische installaties van de QSL-serie
Bestelcodes:
Artikelcode Poortverbinding1 Poortverbinding2 Onderdeelnr. Verpakkingshoeveelheid
QSL-1/4-10 Buitendraad R1/4 Buitendiameter slang: 10 mm 153051 10
QSL-1/4-10-50 Buitendraad R1/4 Buitendiameter slang: 10 mm 130733 50
QSL-1/4-12 Buitendraad R1/4 Buitendiameter slang: 12 mm 164981 10
QSL-1/4-12-20 Buitendraad R1/4 Buitendiameter slang: 12 mm 130734 20
Gegevensblad:
Algemene technische gegevens – Metrische en G-buitendraad
Ontwerp Push-pull-principe
Montagepositie optioneel
Type afdichting op schroefplug Afdichtingsring
Nominaal koppel 1,2 Nm 5,4 Nm 9 Nm 15,5 Nm 26 Nm 20 Nm
Tolerantie voor nominaal aanhaalmoment ± 20%
Nominale maat 1,8 ... 2,4 mm 2,6 ... 6 mm 3,1 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,4 ... 13 mm 20 mm
Slanginvoerdiepte 1) 14,9 ... 17 mm 14,9 ... 20,7 mm 17 ... 23,4 mm 18,1 ... 24,8 mm 23,3 ... 24,8 mm 27,54 mm
Productgewicht 8 ... 13 gram 7,7 ... 31 gram 13 ... 48 gram 20 ... 97 gram 33 ... 158 gram 91,2 gram
Algemene technische gegevens – Mannelijke R-draad
Ontwerp Push-pull-principe
Montagepositie optioneel
Type afdichting op schroefplug Coating
Nominale maat 2,4 ... 6 mm 2,8 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,3 ... 13 mm
Slanginvoerdiepte ¹) 11,6 ... 20,7 mm 11,9 ... 23,4 mm 17 ... 24,8 mm 20,2 ... 24,8 mm
Algemene technische gegevens – Vrouwelijke G-draad
Nominale maat 2,8 ... 7 mm 3 ... 11 mm 5 ... 11 mm 11 ... 15 mm
Algemene technische gegevens – Insteekhuls
Pneumatische aansluiting, poort 1 Insteekhuls Ø 4 mm Insteekhuls Ø 6 mm Insteekhuls Ø 8 mm Insteekhuls Ø 10 mm Insteekhuls Ø 12 mm Insteekhuls Ø 16 mm
Nominale maat 2,5 mm 2,3 ... 4 mm 2,3 ... 6 mm 3,8 ... 7,5 mm 3,7 ... 9 mm 7,8 ... 11 mm
Pneumatische aansluiting, poort 1 Voor buizen met een buitendiameter van 4 mm Voor buizen met een buitendiameter van 6 mm Voor buizen met een buitendiameter van 8 mm Voor buizen met een buitendiameter van 10 mm Voor buizen met een buitendiameter van 12 mm Voor buizen met een buitendiameter van 16 mm
Nominale maat 2,8 mm 2,8...4,3 mm 2,8...7 mm 4,3...9 mm 6,2...11 mm 13 mm
Pneumatische aansluiting, poort 2 Voor buizen met een buitendiameter van 4 mm Voor buizen met een buitendiameter van 6 mm Voor buizen met een buitendiameter van 8 mm Voor buizen met een buitendiameter van 10 mm Voor buizen met een buitendiameter van 12 mm Voor buizen met een buitendiameter van 16 mm Voor buizen met een buitendiameter van 22 mm
Slanginvoerdiepte 1) 14,9 mm 17 mm 18,2 mm 20,7 mm 23,3 mm 24,8 mm 27,54 mm
Bedrijfs- en omgevingsomstandigheden:
Bedrijfsdruk volledig temperatuurbereik -0,95 ... 6 bar
Temperatuurafhankelijke werkdruk -0,95 ... 14 bar
Opmerking over de bedrijfsdruk Water: maximaal. 0,6 MPa bij max. 50°C
Bedrijfsmedium Perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
Water (vloeibaar, ijsvrij)
Opmerking over bedrijfs- en stuurmedium Gesmeerde werking mogelijk
Water: G-schroefdraad alleen mogelijk met afdichtring type OL als extra accessoire
Omgevingstemperatuur -10 ... 80°C