SIEMENS 6SE6440-2AD22-2BA1 MICROMASTER 440 Ingebouwd in klasse A Filter 380-480 V
  • SIEMENS 6SE6440-2AD22-2BA1 MICROMASTER 440 Built in Class A Filter 380-480 V
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: SIEMENS
Modelnummer: 6SE6440-2AD22-2BA1
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pc
Prijs: EXW USD500-530
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 8-15 het werkdagen
Betalingscondities: T/T, paypal Western Union,
Levering vermogen: 100pcs elke maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Waaier: MICROMASTER Subrange: 440
Producttype: Frequentieconvertors Productfase: Geleidelijke afschaffing
Graad van Bescherming: IP20 Max. outputfrequentie: 650Hz
Max. outputvoltage: 480V Afmetingen (Cm): 14,90 x 17,20 x 20,20
Markeren:
6SE6440-2AD22-2BA1 MICROMASTER 440
380-480 V MICROMASTER 440
SIEMENS 6SE6440-2AD22-2BA1 MICROMASTER 440 ingebouwde klassena filter 380-480 V
Product
Artikelaantal (Markt die Aantal onder ogen zien) 6SE6440-2AD22-2BA1
Productomschrijving ** vervangstuk ** MICROMASTER 440 ingebouwde klassena filter 380-480 V 3 AC +10/-10% 47-63 Herz constante torsie 2,2 kW-overbelastings150% jaren '60, 200% 3 square-law torsie de graad 2,2 van s van kW 202x 149x 172 (HxWxD) van beschermingsip20 omgevingstemperatuur -10+50 °C zonder AOP/BOP